Empora Hotels
18.jpg
Späť
Dĺžka 15 minút
Teplota 40 ˚C/45 °C
Wellness Permon´s Paradise
Rímsky parný kúpeľ

K vôni cédrového dreva je primiešané guajakové drevo, ktoré na začiatku novoveku začali dovážať z Ameriky ako liek proti infekčným chorobám. V zmesi je i ružové drevo z brazílskych pralesov, u ktorého Indiáni spozorovali hojivé účinky, keď z týchto stromov tesali lode a poranenia sa im hojili prekvapivo rýchlo a ľahko. Austrálsky santal je pomerne nedávno objavený strom s výraznými liečivými vlastnosťami. Preneste sa do atmosféry starovekých rímskych kúpeľov a nechajte voľne pôsobiť čistú paru na pokožku celého Vášho tela. V žiadnom inom prostredí neprídete k tak účinnému otváraniu pórov a k podpore potenia.

Účinok: regeneračný, detoxikačný, posilnenie imunitného systému, povzbudzujúci

Indikácie: Výrazné vylučovanie metabolitov a toxických látok z krvi a tukového tkaniva cez potné žľazy. Silica z ružového dreva pomocou pary pôsobí na pokožke, kde má liečivé a protizápalové účinky, zároveň mierni nervozitu.

Kontraindikácie: infekčné choroby, hnisavé ochorenia kože, plesne, infekcie, akútne horúčkovité ochorenia, všetky choroby v akútnom štádiu, hypertenzia a známky obehového zlyhania, stavy po hlbokej trombóze, zhubné nádory, epilepsia, inkontinencia moču a stolice, tehotenstvo, všetky akútne ataky chronických ochorení, dekompenzácia chronických ochorení, infekčné ochorenia, aktívna TBC, krvácavé stavy, psychické ochorenia, horúčkové stavy, febrílne stavy, tehotenstvo, relatívna kontraindikácia vek nad 70 rokov.