Empora Hotels
Kongres & Firmy

Hľadáte ideálne miesto pre kongres alebo konferenciu? V rezorte Podbanské nájdete kvalitné hotelové ubytovanie s celkovou kapacitou vyše 500 lôžok. Kongresová sála v Grand hoteli Permon**** ponúka 500 miest pri kinosedení  alebo 400 miest pri školskom sedení.

V Grand hoteli Permon **** sa nachádza spolu 138 izieb, vrátane 13 priestranných apartmánov. Zároveň je možné využiť ubytovanie aj v neďalekom hoteli Pieris***, ktorý disponuje kapacitou 62 izieb v členení: 12 jednolôžkových izieb (s možnosťou prístelky), 10 dvojlôžkových izieb a 40 apartmánov. Prepojenie hotelov je zabezpečené atraktívnym rezortným vláčikom a modernými elektromobilmi.

V Grand hoteli Permon**** je k dispozícii až 10 miestností rozličnej veľkosti na usporiadanie nielen kongresov, ale aj sympózií, seminárov, školení, pracovných porád, obchodných jednaní a rodinných osláv. Hotel zabezpečí komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta.

Jedinečná poloha priamo pod Kriváňom v Tatranskom národnom parku, výnimočné priestory, dlhoročné skúsenosti s organizovaním, množstvo referencií  - to sú silné stránky Grand hotela Permon****, ktoré zaručia úspešnú firemnú akciu, kongres či teambuilding.