MagazínEmpora Hotels
200928-mc-podbanske-8359-baner.jpg
Späť
Dĺžka pobytu 3 dni/2 noci
Cena za osobu od 251 €
Dieťa do 2 rokov -
Dieťa od 2 do 6 rokov -
Dieťa od 6 do 12 rokov -
Predbežná rezervácia

Permon NO STRESS

NOVINKA: Wellness pobyt pre všetkých, ktorí majú radi pohyb a šport a zároveň si radi doprajú blahodarný relax. Ak ste so zdravým životným štýlom ešte nezačali, ale chcete, môžete to skúsiť v Grand hoteli Permon****. Je to ideálny spôsob, ako sa zbaviť nepriaznivého stresu a udržať sa v dobrej kondícii – fyzickej i psychickej. Čo poviete na beh na čerstvom horskom vzduchu? Na Podbanskom nájdete rôzne chodníky, kde je aj behanie príjemným zážitkom. Pri Grand hoteli Permon**** nájdete od leta do jesene požičovňu špičkových bicyklov a množstvo ľahších i náročnejších cyklotrás. V zime je k dispozícii malebné lyžiarske stredisko Podbanské SKI a v okolí trasy na bežecké lyžovanie. 
V spolupráci s exkluzívnou francúzskou kozmetikou SOTHYS Paris zároveň predstavujeme novú produktovú líniu SOTHYS Athletics, ktorá je ideálnou voľbou pre aktívnych ľudí. Ak sa venujete športu, či už aktívne alebo pasívne vo voľnom čase, ak si chcete udržiavať svoju postavu v dobrej forme, vždy je dôležité starať sa aj o svoje telo. Pokožka je počas cvičenia vystavená stresu, ktorý sprevádza podráždenie, dehydratácia a nepohodlie, preto jej doprajte blahodarné ošetrenie so skvelými účinkami. Vaše telo i myseľ si príjemne oddýchne v unikátnom wellness komplexe, kde v saunovom svete nájdete až 33 atrakcií a výnimočnú aromaterapiu - využívame výlučne prírodné esenciálne oleje. „Vypnite“, spojte športové aktivity s čerstvým tatranským vzduchom a relaxujte s nami v súlade s prírodou.

Pobyt s plnou penziou je na 3 dni/2 noci.
Víkendové termíny v septembri a októbri sú vypredané. Voľné sú posledné izby počas pracovných dní a víkendy od novembra.


V Grand hoteli Permon**** ubytovaným hosťom ponúkame: 

 • ubytovanie s raňajkami (kapacita izieb na pobyt je limitovaná)
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch spravidla cez víkendy a prázdniny)
 • ranné plávanie v plaveckom bazéne v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.)
  AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna.
  KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
 • voľný vstup do fitness centra
 • detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.)

Informácia:
Súčasťou ubytovania je: raňajky, parkovanie, ranné plávanie v čase 07:00–10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise, detský kútik a rezortný vláčik „Permon Expres“. 

Minibary budú z hygienických dôvodov naplnené individuálne na požiadanie.

Navyše služby pre Vás, ktoré zahŕňa pobytový balík:

 • večere (2x) a obedy (2x) hotelovej reštaurácii
  nápoje počas raňajok (káva, čaj, kakao, džúsy), k obedu a večeri (káva, džúsy) podľa dennej ponuky reštaurácie
 • čerstvý džús (2 dcl) pri príchode 
 • ovocné prekvapenie na izbe
 • malý darček od SOTHYS Paris
 • exkluzívna procedúra od SOTHYS Athletics: Vyhladzujúco-zahrievacie profesionálne ošetrenie (60 min.) - zahreje pokožku a rozprúdi cirkuláciu krvi pred cvičením. Detoxikačný penový zábal s originálnou textúrou a aktívnymi zložkami, ktoré sú známe svojim antioxidačným účinkom.
 • voľný vstup do wellness komplexu SAUNA Paradise počas pobytu
  (Vstup do wellness komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod. po odovzdaní hotelového preukazu.* V čase po 18:30 hod. vstup možný len dospelým osobám.)
  SAUNA Paradise: Bylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.
  * Na umožnenie vstupu do saunového komplexu SAUNA Paradise v deň odchodu je potrebné odovzdať na balneorecepcii hotelový preukaz.

V pobytovom balíku je zahrnutý aj miestny poplatok (daň z ubytovania).Upozornenie:
Počet izieb na tento pobyt v 1 termín je limitovaný.
V deň nástupu na pobyt je možné začať využívať služby až po ubytovaní sa (po 15:00 hod.).
Pobyt nie je možné využiť v termínoch 28.10.-01.11.2021, 23.12.-26.12.2021, 28.12.-01.01.2022 a 14.04.-18.04.2022.

Predbežná rezervácia

Cenník

3 dni/2 noci Dospelá osoba Deti do 2 rokov Deti od 2 do 6 rokov Deti od 6 do 12 rokov
Permon NO STRESS
251 €
-
-
-
Permon NO STRESS
271 €
-
-
-
Permon NO STRESS
284 €
-
-
-

Doplatok za ďalší deň / noc: 106 €/116 €/122,50 €/osoba (v závislosti od typu izby)
Doplatok zahŕňa ubytovanie s plnou penziou a voľný vstup do wellness komplexu.

Ceny platné od 7.12.2020. Zmena cien je vyhradená.

Predbežná rezervácia

Predbežná rezervácia

Kontaktné údaje

Detaily rezervácie

Ďalšie údaje