170523-mc-permon-1488.jpg
Späť
Dĺžka pobytu 3 dni/2 noci
Cena za osobu od 193 €
Dieťa do 2 rokov -
Dieťa od 2 do 6 rokov -
Dieťa od 6 do 12 rokov -
Predbežná rezervácia

Permon STRESS OFF


NOVINKA: Wellness pobyt pre všetkých, ktorí majú radi pohyb a šport a zároveň si radi doprajú blahodarný relax. 
Ak ste so zdravým životným štýlom ešte nezačali, ale chcete, môžete to skúsiť v Grand hoteli Permon****. Je to ideálny spôsob, ako sa zbaviť nepriaznivého stresu a udržať sa v dobrej kondícii – fyzickej i psychickej.

Pri Grand hoteli Permon**** sme vytvorili nový bežecký chodník v prírode s miernym prevýšením, ktorého okruh má 1,3 km. Okrem toho u nás od leta do jesene nájdete požičovňu špičkových bicyklov a množstvo ľahších i náročnejších cyklotrás. V zime je k dispozícii malebné lyžiarske stredisko Podbanské SKI a v okolí trasy na bežecké lyžovanie. 
V spolupráci s exkluzívnou francúzskou kozmetikou SOTHYS Paris zároveň predstavujeme novú produktovú líniu SOTHYS Athletics, ktorá je ideálnou voľbou pre aktívnych ľudí. Ak sa venujete športu, či už aktívne alebo pasívne vo voľnom čase, ak si chcete udržiavať svoju postavu v dobrej forme, vždy je dôležité starať sa aj o svoje telo. Pokožka je počas cvičenia vystavená stresu, ktorý sprevádza podráždenie, dehydratácia a nepohodlie, preto jej doprajte blahodarné ošetrenie so skvelými účinkami. Vaše telo i myseľ si príjemne oddýchne v unikátnom wellness komplexe, kde v saunovom svete nájdete až 33 atrakcií a výnimočnú aromaterapiu - využívame výlučne prírodné esenciálne oleje. „Vypnite“, spojte športové aktivity s čerstvým tatranským vzduchom a relaxujte s nami v súlade s prírodou.  

 

V rámci pobytu na Vás čaká:

 • ubytovanie  na 3 dni/2 noci podľa Vášho výberu 
 • miestny poplatok
 • polpenzia - raňajky a večere formou bohatého bufetu
  nápoje počas raňajok (káva, čaj, kakao, džúsy) a k večeri (džúsy) podľa dennej ponuky reštaurácie 

 

V deň nástupu na pobyt je možné začať využívať služby až po ubytovaní sa.

Počet izieb na tento pobyt v 1 termín je limitovaný.
Pobyt nie je možné využiť v termíne 16.12.2018-02.01.2019 ani 18.04.-23.04.2019.
 

Navyše pre Vás:

 • čerstvý džús (2 dcl) pri príchode
 • ovocné prekvapenie na izbe
 • malý darček od SOTHYS Paris
 • exkluzívna procedúra od SOTHYS Athletics: Vyhladzujúco-zahrievacie profesionálne ošetrenie (60 min.) - zahreje pokožku a rozprúdi cirkuláciu krvi pred cvičením. Detoxikačný penový zábal s originálnou textúrou a aktívnymi zložkami, ktoré sú známe svojim antioxidačným účinkom.
 • voľný vstup do wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise počas pobytu
  (Vstup do wellness komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.)

AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna.

KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.

SAUNA Paradise: Bylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.

 • ranné plávanie v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • neobmedzený vstup do fitness centra 
 • rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch spravidla cez víkendy a prázdniny)
 • free Wi-Fi v Lobby bare a Dennom bare
 • parkovanie

Predbežná rezervácia

Cenník

3 dni/2 noci Dospelá osoba Deti do 2 rokov Deti od 2 do 6 rokov Deti od 6 do 12 rokov
Permon STRESS OFF
193 €
izba typu: Superior / Deluxe
-
-
-
Permon STRESS OFF
213 €
izba typu: Premium
-
-
-
Permon STRESS OFF
226 €
ubytovanie v apartmáne
-
-
-


Zmena cien je vyhradená.

Predbežná rezervácia

Predbežná rezervácia

Kontaktné údaje

Detaily rezervácie

Ďalšie údaje