Akcia s McDonald´s: 31.1.-3.2.2019Obľúbená akcia s McDonald´s aj v roku 2019!

Milí hostia,
v termíne 31.01. - 03.02.2019 ste mali možnosť v každej reštaurácii McDonald's® na Slovensku pri kúpe Happy Meal™ získať poukaz na pobyt za zvýhodnenú cenu (ponuka je limitovaná, platí do vyčerpania zásob kupónov). 
Po odovzdaní poukazu na recepcii Grand hotela Permon**** získate wellness pobyt pre 2 osoby a 1 dieťa do 12 rokov za jedinečný doplatok 130 EUR: ubytovanie s POLPENZIOU na 2 dni/1 noc, voľný vstup do bazénov AQUA & KIDS´Paradise a navyše grátis 1x trojhodinový vstup do SAUNA Paradise počas pobytu. Vstup do časti SAUNA Paradise je možný len pre osoby nad 6 rokov. 
Deti, užite si s rodinou v Grand hoteli Permon**** skvelý wellness pobyt s polpenziou, voľným vstupom do bazénov a pre rodičov navyše grátis aj jeden trojhodinový vstup do saunového sveta. Tešíme sa na vás.

Platnosť poukazu: do 30.06.2019 (okrem termínov 15.2.-10.3.2019 a 18.4.-23.4.2019, kedy kupón nie je možné využiť) 

Využitie poukazu je potrebné nahlásiť VOPRED pri rezervovaní pobytu. 
Poukaz je potrebné odovzdať na recepcii hotela pri nástupe na pobyt.

Rezervácie pobytov: rezervacie@hotelpermon.sk 

Poukaz platí na 1 noc pri obsadení 1 izby: izba typu Superior, Superior Kriváň, Deluxe Kriváň - podľa dostupnosti. Izby Premium, Premium Kriváň sú za doplatok 20 €/izba/noc a apartmány za doplatok 33 €/apartmán/noc.
V prípade viacerých detí do 12 rokov (do 11,99 veku) v jednej izbe je potrebné odovzdať jeden kupón za každé dieťa a zároveň uhradiť doplatok 9 €/dieťa/nocĎalšie dieťa bez kupónu alebo ďalšia osoba nad 12 rokov v izbe je za doplatok ceny prístelky, ceny večere a ceny vstupu podľa aktuálneho platného cenníka. 
Ostatné služby sú za poplatok podľa aktuálneho cenníka (v prípade záujmu o dokúpenie). 
Vstup do časti SAUNA Paradise je možný pre osoby nad 6 rokov.
..................................................................

Poukaz budeme akceptovať aj v prípade:
- pobytu rodičov s viacerými deťmi, napr. 2 rodičia a 2 deti, príp. 3 deti do 12 rokov (do 11,99 veku). Na každé ďalšie dieťa do 12 rokov (do 11,99 veku) je potrebné odovzdať poukaz z Happy Meal™ a zároveň uhradiť doplatok 9 €/dieťa/noc. Rodina musí byť ubytovaná spolu v 1 izbe.
- pobytu len 1 rodiča spolu s 1 dieťaťom do 12 rokov je možné akcepovať poukaz za podmienky odovzdania poukazu a zároveň uhradenia doplatku 130 €. V prípade pobytu 1 rodiča a 2 detí do 12 rokov je potrebné odovzdať 1 kupón a zároveň uhradiť doplatok 130 €. 
- kombinácie viacerých poukazov na viac nocí za sebou.

Poukaz NIE je možné akceptovať v prípade:
- kombinácie s akciovým pobytom
- kombinácie s narodeninovou zľavou od vernostného programu Empora Club
- objednávky cez cestovnú kanceláriu/agentúru

Zľavy nie je možné kombinovať.
...................................................................

Dôležité upozornenie: Za dieťa do 12 rokov sa považuje dieťa, ktoré v deň nástupu na pobyt nedovŕši 12. rok. V prípade, že dieťa v deň nástupu dovŕši 12. rok, je považované za osobu nad 12 rokov.
 

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov