banner
Hľadáte darček?
Odporúčame
wellness
congress
family
Ski

Detský kútik a ihrisko

Plyšové hračky, autíčka, detské šliapadlá, šmýkačka do guličiek, kuchynka, detský domček, detské kino s rozprávkami a rôzne hry s rovesníkmi sú tým pravým pre všetky deti a presne taký je aj detský kútik v Grand hoteli Permon**** náchádzajúci sa na 6. poschodí.

Pre detského klienta je tento detský svet magické miesto o rozlohe 278,50 m² - detský kútik o rozlohe 160 m², 3D kino s rozlohou 23,5 m²  a 95 m² veľká herňa pre deti.

Tí najmenší tu nájdu všetko na bezstarostnú zábavu. Šmýkačka do „bazénika" plného farebných guličiek, detský domček či útulná detská kuchynka vyčarujú úsmev na tvári každému „drobčekovi".
Pre väčšie deti je pripravený X-box s hrami primeranými veku, rovnako aj 3D kino či TEEN Zóna, kde sa môžu zabaviť na simulátore auta (F1 Racing Simulátor) či na dvoch X-box Kiosk.
 

Detský kútik nie je len svet plný hier a či úžasných hračiek pre najmenších „špuntíkov" či väčších „nezbedníkov"... U nás nájdete vždy niečo viac...
Grand hotel Permon**** je FAMILY hotel v Tatrách, čo prekvapí a poteší  smiley


Na detskom ihrisku a čerstvom vzduchu sa túži zabaviť každé malé aj veľké dieťa. Detské ihrisko vsadené do prostredie Vysokých Tatier prináša zdravú a hravú zábavu.

Obrovská detská trampolínaloď Permonka, drevený domček so šmýkačkou, sieťou na šplhanie či „mini" horolezeckou stenou, ale aj obľúbená detská lanovka tvoria základ detského ihriska.

Taktiež sa tu dá spojiť príjemné z užitočným a spolu s deťmi je možnosť nakŕmiť rybičky, ktoré nájdete v hotelovom jazierku, vychutnať si s deťmi čerstvý horský vzduch, príjemnú vôňu lesa, čarovné ticho hôr či prechádzku popri brehu priezračnej rieky Belá.

 

Vážení hostia, dovoľujeme si Vás informovať:

V termíne 17.12.2017 bude Detský kútik v Grand hoteli Permon**** otvorený v čase 09:00 hod. - 15:00 hod.

V termíne 26.12.2017 bude Detský kútik v Grand hoteli Permon**** otvorený v čase 15:00 hod. - 21:00 hod.