banner
Hľadáte darček?
Odporúčame
wellness
congress
family
Ski

Vitajte na Podbanskom

Tatry - najmenšie veľhory sveta s množstvom prírodných krás a unikátov, v sebe skrývajú aj čarovné miesto - Podbanské. Malebná osada Podbanské, ktorej dominantou je majestátny tatranský štít Kriváň, sa nachádza na rozhraní Vysokých a Západných Tatier.

Podbanské ponúka príjemné horské prostredie obklopené nádhernou prírodou, bezprostrednú blízkosť lesov a lúk i vôňu sviežeho horského vzduchu. Je to ideálne miesto na dovolenku či predĺžený víkend pre všetkých, ktorí majú radi nenáročné prechádzky po okolí ale aj pre tých, čo vyhľadávajú pešiu turistiku alebo cykloturistiku. Ak sa počasie nevydarí ani to nevadí, lebo si môžete bezstarostne užívať komplexné služby Grand hotela Permon****, ktorý ponúka „všetko pod jednou strechou", čím zaručí dokonalý oddych v každom počasí.

V zime, keď snehové vločky ako ľahučká perina pokryjú zem aj stromy, nájdete v okolí osady Podbanské prvotriedne bežecké trate a v tesnej blízkosti vás privíta lyžiarske stredisko Podbanské. Vďaka menej náročným svahom sú tu ideálne podmienky pre všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi tu nájdu svoj rodinný lyžiarsky raj.

Príďte a zažite romantiku, ktorá vám rozbúcha srdce.