banner
Hľadáte darček?
Odporúčame
wellness
congress
family
Ski

Všetko pre vašu firmu

Organizovanie konferencií či školení si vyžaduje dlhoročné skúsenosti a schopnosť ponúknuť hosťom prvotriedne služby na jednom mieste. Grand hotel Permon**** je vďaka svojmu zázemiu a pozitívnym referenciám, vhodnou voľbou pre každú firmu. Pravidelne organizuje rôzne spoločenské a firemné podujatia.

 

Konferencie a eventy na úrovni
Pre firmy je k dispozícii 11 miestností s kapacitou až 500 osôb – na prípravu formálnych, aj menej formálnych akcií.
Priestory s variabilnou kapacitou nám umožňujú prispôsobiť sa každému eventu – bez ohľadu na to, či plánujete menšie obchodné jednanie alebo veľkú konferenciu.

Na prezentáciu ale nestačí iba samotná kongresová miestnosť. Žiadna konferencia sa nezaobíde bez kvalitného technického zázemia, a to hlavne v dnešnej technologickej dobe.

Grand hotel Permon**** pre vás zabezpečí kompletné vybavenie. Môžete sa tak spoľahnúť na bezproblémový priebeh konferencie.

 

Coffee break a výnimočná gastronómia
Súčasťou podujatí je občerstvenie, ktoré dodá účastníkom potrebnú energiu a navodí „pohodovú“ atmosféru. Práve dobré jedlo často prispieva k otvorenejšej a konštruktívnejšej diskusii. A to nielen na školeniach, ale aj v rámci odborných konferencií.


Vybrať si môžete z kongresového občerstvenia (fingerfood, sladké či slaného pečivo, sendviče,...), ponuky obedového menu alebo pre vašu firmu zabezpečíme pohostenie v podobe večerného rautu.

 

Šport a aktívny relax pre firemný teambuilding
Podbanské Resort je vďaka svojej atraktívnej polohe vhodným miestom na podniknutie rozličných športových činností, napríklad turistiky a cyklistiky. Spoločne so svojimi kolegami, obchodnými partnermi či zamestnancami, môžete zároveň zažiť pravé teambuildingové kurzy, ktoré dokážu výrazne zlepšiť medziľudské vzťahy – a korektné vzťahy následne pozitívne ovplyvňujú výkon a každodenné fungovanie na pracovisku.

Po absolvovaní školenia alebo konferencie si môžu účastníci zahrať tenis, stolný tenis, prípadne biliard a šípky. V Grand hoteli Permon**** je k dispozícii najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku, kde sa dá načerpať nová energia do nového dňa (pred ďalším pracovným stretnutím alebo pokračovaním konferencie).

Vyskúšajte aj nový Wellness Pieris s oddychovým bazénom, vírivou vaňou a tromi druhmi sáun pre dokonalú relaxáciu. Na záver si nezabudnite vychutnať niektoré z našich SPA procedúr.

 

Akciové pobyty pre firmy
Pre našich biznis zákazníkov sú k dispozícii pobytové balíčky, ktoré je možné využiť hlavne počas viacdňových firemných podujatí v pracovné dni.

BUSINESS Permon ALL INCLUSIVE alebo BUSINESS Pieris sú vhodnou voľbou, ak predpokladáte účasť aspoň 10-tich osôb. Trvanie pobytu: 3 dni/ 2 noci v dňoch od nedele do piatku.


Pri organizácii významných konferencií, pri ktorých je nevyhnutné zabezpečiť ubytovanie veľkému počtu záujemcov, si môžete exkluzívne prenajať celý Hotel Pieris***.

Ak plánujete spoločenskú alebo firemnú akciu, event alebo kongres, rezort Podbanské pre vás zastreší celé podujatie. Vaša firma sa tak môže plne sústrediť na obsah prezentácie a po jej úspešnom zavŕšení, si dopriať zaslúžený relax vo wellness centrách – s jedinečným výhľadom na krásu Tatier.

 

Kontaktujte nás, radi vám pripravíme individuálnu ponuku na mieru.