banner
Hľadáte darček?
Odporúčame
wellness
congress
family
Ski

Prírodné vône zo SAUNA PARADISE u Vás doma

AROMATERAPIA - prírodná liečba využívajúca éterické oleje  - silice, zmesi prchavých látok. Tieto látky sú nositeľom vône a majú liečivé účinky. SAUNA Paradise Grand hotela Permon**** Vám ponúka výhradne prírodné silice stvorené samotnou prírodou a vyberané profesionálnymi farmaceutmi.

 

* Duša vody (vôňa levanduľových polí) 
Generácie parfumérskych majstrov si spájajú provensálsku oblasť s Vaclouse s jemnou a predsa opojne voňajúcou, ako i božsky liečivou levanduľou.

* Tepidárium (sladký oddych v náručí vanilky a mandarínky)
Relaxačný priestor s vyhrievanými ležadlami. Ľahnite si a o oddych sa postarajú krásne tvary, hudba a vzduch nasýtený mandarínkou, v aromaterapii najmocnajším prostriedkom proti stresu.

* Eukalyptová inhalácia (sila austrálskych velikánov)
V rastlinnej ríši je eukalyptus strom s najmocnejším účinkom na úplné uvoľnenie dýchacích ciest. Použitie bergamotu pri dýchacích ochoreniach je zase známe z ľudského liečiteľstva v niektorých oblastiach Talianska. Privrite oči a pokojne dýchajte vôňu statných eukaliptovníkov, ktorých výpary sú v prírode tak koncentrované, že sa nad austrálskymi lesmi v Blue Mountains vznáša modrý opar.

* Mätová inhalácia (vôňa marockej mäty)
Nenechajte si ujsť parnú inhaláciu marockej mäty, indického jazmínu, bulharskej ruže, krétskeho cistu a siamskeho benzoínu. Originálna vôňa zostavená z historických podkladov Vás prenesie do stredovekého Orientu. Príjemný oddych na vyhriatom mramore v oblaku pary s možnosťou súčastne sa osviežovať z pozlátenej fontány tečúcou vodou je typickou prednosťou očistnej a zdravotnej procedúry tureckých hamamov, ktorých obľuba a prospešnosť pretrvala až dodnes.

* Rímsky kúpeľ (v pare z liečivých exotických driev)
Už v starom Ríme milovali vôňu cédrového dreva. K nemu sme pre Vás primiešali guajakové drevo, ktoré na začiatku novoveku začali dovážať z Ameriky ako liek proti infekčným chorobám. V zmesi je i ružové drevo z brazílskych pralesov, u ktorého Indiáni spozorovali hojivé účinky, keď z týchto stromov tesali lode a poranenia sa im hojili prekvapivo rýchlo a ľahko. Austrálsky santal je pomerne nedávno objavený strom s výraznými liečivými vlastnosťami. 

* Pravek (vôňa Paradisu)
Latinský názov grapefruitu je v preklade citrónovník rajský. Súvisí s predstavou vžitou v niektorých krajinách, že biblickým „zakázaným ovocím" , ktoré v raji Eva odtrhla a podala Adamovi bol grapefruit.

* Bylinková inhalácia (harmónia vône hôr a stredomoria)
Čarovná vôňa domácich kamiliek a materinej dúšky v zmesi s ich stredomorskými súrodencami, tymiánom a rímskym rumančekom. Zahaľte sa do ich príjemnej vône a vychutnajte si pôžitok zo sily najstarších liečiviek našich podhorských strání v harmónii s intenzívnou vôňou stredomoria. 


Jedinečné vône SAUNA Paradise osviežia každý domov, všedným okamihom dodajú náboj a intenzitu a Vaše spomienky sa vrátia k momentom tej pravej dovolenky, ktorú ste prežili na „magickom mieste oddychu a zdravia", v Grand hoteli Permon****.

 

Prírodné vône zo SAUNA Paradise si môžete zakúpiť v športovom obchodíku SPORT SHOP v Grand hoteli Permon**** na 3. poschodí.