banner
Hľadáte darček?
Odporúčame
wellness
congress
family
Ski

Nezabudnuteľné leto 2017 na Podbanskom

Ak ste ešte nezažili letnú dovolenku na horách, máme pre Vás skvelý tip! Príďte si k nám oddýchnuť a vychutnať si niekoľko slnečných dní v našich najkrajších horách s výhľadom na majestátny Kriváň.

 

Pre všetkých milovníkov slovenskej prírody a dobrodružstva
Lokalita, v ktorej sa nachádza rezort Podbanské, očarí každého návštevníka. Úžasné prostredie Tatier je zárukou, že strávite každý deň svojej dovolenky naozaj naplno. Okolitá príroda dokáže poskytnúť nielen príjemné, pohodové prechádzky na čerstvom vzduchu, ale takisto adrenalínové outdoorové aktivity.

Neviete si predstaviť pobyt v Tatrách bez turistiky, ale pritom neplánujete príliš náročnú túru? Vyberte si niektorú z blízkych vychádzkových trás, ktoré sú ideálne aj pre rodiny s deťmi.
Ak by ste však predsa len dostali chuť na dlhší výlet, využiť môžete množstvo turistických chodníkov a ísť sa tak pozrieť na Štrbské pleso, Popradské pleso či navštíviť obľúbenú Tichú a Kôprovú dolinu s Kmeťovým vodopádom.

Ďalšie tipy na výlety.
 

Okrem turistiky si môžete užívať aj bohatú sieť cyklotrás rôznej dĺžky a náročnosti. Vďaka tomu je horská cyklistika v okolí Podbanského obľúbená medzi hosťami všetkých vekových kategórií.

 

Rafting na divokej rieke Belá
Jednou z najatraktívnejších outdoorových aktivít je splavovanie divokej rieky priamo pod Kriváňom. Ak radi skúšate nové veci a adrenalínové športy, určite si rezervujte rafting na Belej.

 

Naštartujte sa s letnými akciovými pobytmi
Vyberte si niektorý z pobytových balíčkov a vychutnajte si dovolenku v krásnom horskom prostredí. „Letný ŠTART na 5 dní“ alebo „Letný ŠTART na 8 dní“ poskytnú vám, aj vašim najmenším, niekoľko nezabudnuteľných dní v Grand hoteli Permon****.

Môžete sa tešiť na bohaté raňajky a večere vo forme bufetových stolov, neobmedzený vstup do najväčšieho hotelového wellness centra Permon´s Paradise, ktorý sa okrem iného pýši rozmanitým saunovým komplexom SAUNA Paradise a KID´S Paradise pre našich malých hostí.
Deti do 6 rokov majú pobyty u nás úplne zadarmo.
 

Nechajte sa zviesť rezortným vláčikom Permon EXPRES, ktorý premáva v areáli rezortu Podbanské a pripravte deťom jedinečný zážitok!
 

V Grand hoteli Permon**** sa nechajte rozmaznávať aj s pobytovými balíkmi „Letná POHODA na 5 dní“ alebo „Letná POHODA na 8 dní“, ktoré sú k dispozícii v najhorúcejších letných dňoch, v mesiacoch august a september. Súčasťou balíkov sú aj wellness a SPA procedúry.
 

Ak chcete vyskúšať náš nový, zrekonštruovaný štýlový hotel Pieris***, vybrať si teraz môžete z letných akciových balíkov „Pieris LETO na 5 dní“, „Pieris LETO na 8 dní“, alebo z kratších pobytov vhodných na výlet, napr. 3 dňová „Pieris POHODA“ alebo „Blesková Pieris AKCIA“, ktorá Vás osvieži počas 2 dní.
Súčasťou je polpenzia, voľný vstup do wellness (aj Wellness Pieris) a fitness centra či bezplatné parkovanie na hotelovom parkovisku.


Len u nás zažijete dovolenku v srdci prírody, obklopenej tatranskými štítmi a čerstvým horským vzduchom, ktorá vám poskytne množstvo aktivít a prvotriedne služby wellness centra.

Nenechajte si ujsť leto 2017 na Podbanskom...