banner
Hľadáte darček?
Odporúčame
wellness
congress
family
Ski

Jeseň – to pravé obdobie pre pobyt na horách

Zažili ste už krásu Tatier v jesenných dňoch? Atmosféra je jedinečná a nedá sa porovnať so žiadnym iným ročným obdobím. Príďte sa presvedčiť práve k nám do Podbanské Resort.


Rozmanitosť vás očarí
Na Podbanskom sa môžete tešiť na úchvatnú prírodu, ktorá sa príchodom jesene mení a hrá pestrými farbami. V okolí horskej osady nájdete rozsiahlu sieť turistických chodníkov a cyklochodníkov. Vďaka nim objavíte atraktívne miesta a vychutnáte si svoje prechádzky naplno.
 

Počas jesenných mesiacov sa pritom nemusia obávať nepriaznivého počasia ani aktívnejší turisti. Sneženie je v tomto čase ešte naozaj zriedkavé a skôr sa vyskytuje vo vyššie položených oblastiach, „nad“ osadou Podbanské.
 

Preto je stále možné ísť do Tichej či Kôprovej doliny; navštíviť blízke jaskyne (Dobšinskú ľadovú jaskyňu alebo Stanišovskú jaskyňu), či vydať sa na túru s horským vodcom priamo na Kriváň. Nenechajte si ujsť ani Medvediu štôlňu – jediné, verejnosti prístupné banské dielo v oblasti Liptova.

Ponuka od nás pre Vás...

Vychutnajte si jeden z obľúbených pobytov hotela Pieris***spojený s oddychom v štýlovom WELLNESS PIERIS a taktiež najobľúbenejšom wellness komplexe na Slovensku Permon´s Paradise
 Spoznať a vychutnať si všetko čo Hotel Piers*** ponúka je teraz možné počas 3 dní s polpenziou za výbornú cenu pri pobyte „Pieris POHODA“


Ak bude vonku predsa len o niečo chladnejšie a budete sa chcieť zohriať po návrate z túry po okolí, môžete navštíviť Permon´s Paradise – najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku, ktorý nájdete v Grand hoteli Permon**** (v blízkosti Hotela Pieris***). Vstup do AQUA Paradise, KIDS´ Paradise a SAUNA Paradise s množstvom unikátnych sáun a atrakcií je súčasťou pobytu. Navyše si môžete doobjednať relaxačné masáže a zábaly v časi SPA Paradise či luxusné ošetrenia pleti exkluzívnou francúzskou kozmetikou v časti BEAUTY Paradise.


Pre ešte väčší relax...

Zahriať sa môžete aj v hotelovom lobby bare „Café Pieris“  pri horúcej káve, lahodnej čokoláde alebo kvalitnom víne.

 

Pripravení na zimu...

Návštívte miesto, kde si vychutnáte svoje sny, načerpáte novú energiu pred príchodom tuhej zimy a oddýchnete si vďaka pobytu v štýlovom hoteli Pieris*** na Podbanskom.