banner
Hľadáte darček?
Odporúčame
wellness
congress
family
Ski

Deň detí v Permone 2017

Sú síce najmenší, no i tak hýbu naším svetom...

Detičky sú naša budúcnosť a radi im prepáčime i dáky ten nezbednícky prešľap, ktorý sem tam vyvedú. Práve ako odmenu za všetko to krásne čo prinášajú sme sa pre všetky malé ratolesti tak ako každý rok, aj tentokrát rozhodli ku sviatku Medzinárodný deň detí usporiadať jedinečný a nezabudnuteľný program, ktorý je celý venovaný práve tomuto sviatku.

 

Program MDD v Grand hoteli Permon **** odštartuje v sobotu, 03.06.2017 o 10:00 hod. na terase hotela. 

 

Pre všetkých  sme pripravili obľúbenú „Cestu rozprávkovým lesom krajiny PermonLand" so stanoviskami plnými interaktívnych aktivít a prekvapení. Práve v krajine "PermonLand" môžu všetky detičky stretnúť jedinečné rozprávkové postavy, princezné, princov, koníky a iné zvieratká.
 

Sprievodný program na terase hotela bude plný zaujímavých nafukovacích atrakcií, súťaží s animátormi, facepaintingu, množstva veselých maskotov, s ktorými sa budete môcť vyfotiť v našom Fun FOTOBOXe. Určite nesmiete premeškať vystúpenie sokoliarov, hasičov či policajtov, môžete si vyskúšať lanovku Horskej záchrannej služby a užiť si jedinečnú bruchovraveckú show. 

A aby nebolo málo, všetkým malým aj veľkým objaviteľom krajiny "PermonLand" zaručujeme, že ich brušká neostanú hladné a srdiečka budú plné nezabudnuteľných zážitkov.  

 

No a ak by nám náhodou počasie neprialo, ani to nám tento krásny deň plný Disneyho rozprávok nepokazí. V prípade nepriaznivého počasia sa presunieme do vnútorných priestorov Grand hotela Permon****, kde bude pre všetkých detských "oslávencov" pripravený náhradný program.

 

Vstup je samozrejme zdarma!

Jediné, čo je potrebné priniesť je vhodné športové oblečenie, obuv do prírody a dobrú náladu. 

 

Tešíme sa na džavot všetkých detičiek ubytovaných v našom hoteli, ale aj všetkých detí z okolia, ktoré chcú osláviť svoj sviatok práve u nás v Podbanské Resort.